Kdo jsme my:

Jsme společnost techniků, kteří naslouchají lidem a řeší jejich individuální technické potíže.
Ve firmě nás drží vzájemná důvěra a upřímnost, maximální synergie, růst a radost z možnosti Vám pomoci.

IT zvládáme od A do Z, pokud máte s něčím problém, ozvěte se nám!

Chci víc informací:

Jsme soudržný tým profesionálů (a kamarádů), kteří si chtěli splnit sny o nezávislosti a maximální příležitosti pomáhat lidem v oboru, který nás naplňuje.

Žijeme IT světem, dá se říci že jsme od mala nevyrostli a jen si hrajeme s náročnějšími a pokročilejšími hračkami. Stavíme počítače, studujeme systémy, odkrýváme schovaný potenciál jak v nás samých, tak v elektrické duši tranzistoru a základových desek.

Byť máme jasné portfolio služeb na které se cítíme fit, tak se nebojíme jakékoliv výzvy na trhu. Spolu s našimi partnery dokážeme vyřešit vše.

Kouzelná formulka “vypnout a zapnout” sice platí stále, ale na prekérnější problémy je potřeba odborníků, kteří si budou nad problémem lámat hlavu a neusnou dokud ho nevyřeší.

Ze systémů k nám nejvíce přilnul Microsoft, byť je plný much a slepých uliček, stále dominuje na trhu a každý člověk by s ním měl umět pracovat efektivně. Microsoft produkty nejsou jen Windows počítače, ale i portfolio nejrůznějších aplikací od známého Wordu po cloudové aplikace a Azure služby.

Microsoft je sice největší, ale určitě ne jediný dodavatel. Věnujeme se velkému množství systémů, aplikací a hardwaru. Z boku můžu zmínit Lenovo, Dell, Asus, HP, Unifi, Extreme, Fortinet, a tak dále a tak dále dokud bychom nepokryly všechny záležitosti kancelářské, skladové i prodejní.

Věříme v kvalitu a chceme Vám dodávat hodnotu na kterou nejste zvyklý. Můžete se těšit na přátelskou podporu, která dokáže mluvit Vaším jazykem a vše Vám pohotově vysvětlí.
Kombinujeme profesionální přístup a roky zkušeností jak v terénu při instalacích, tak na telefonické podpoře obsluhující stovky různých uživatelů.

Tak či tak, jsme schopni Vám pomoci s digitalizací, která Vám ušetří Váš nejcennější prostředek a to čas.